Tapety na ścianę dawniej i współcześnie

Tapety na ścianę zdecydowanej większości osób kojarzą się ze starymi, wzorzystymi, niezbyt estetycznymi, identycznymi w większości wnętrz papierowymi rolkami. Jeszcze kilkanaście lat temu wszędzie dominowały jedne desenie, nietrafione barwy i wielu po prostu ta forma dekorowania ścian zbrzydła przez lata niedostatku.

Jednakże powinno się dać szansę nowoczesnym tapetom

Wielość dostępnych deseni powoduje, że dzięki temu materiałowi jesteśmy w stanie stworzyć ciekawe wnętrza. Natomiast dzięki różnym materiałom użytym do ich wykonania tapety nadają się także do kuchni, łazienki czy stylowego pokoju dziennego. Tapety na ścianę to głównie wybawienie przy nierównych powierzchniach.

Możemy wybrać specjalny gatunek okładziny, która umożliwi malowanie wnętrza bez potrzeby kładzenia warstw gipsu i uciążliwego szlifowania w kłębach kurzu. Takie tapety na ścianę to nic innego jak tapety do malowania, które po nałożeniu możemy malować na każdy kolor. Nie bez znaczenia jest także fakt, że dostępne są różnorodne faktury okładzin, przez co ściany mogą zyskać na wyglądzie.

Więcej na:

GenialnyDom.pl